FEEDBACK 

MAKE MY SOUND BETTER

FEEDBACK - PRODUCENTIMáš záujem o feedback na tvoj track?


  • nahraj Wav alebo mp3 súbor na https://wetransfer.com/ a do emailu príjemcu zadaj moj email makemysoundbetter@centrum.cz
  • do kolonky your email zadaj svoj email kde ti pošlem feedback a upravenú nahrávku
  • do kolonky message možeš napísat ak máš nějaké špeciálne požiadavky

ENGLISH


FEEDBACK - PRODUCERS

Are you interested in feedback on your track?

  • upload a Wav or mp3 file to https://wetransfer.com/ enter my email makemysoundbetter@centrum.cz in the recipient's email
  • enter your email in the your email field where I will send you feedback and a modified recording
  • you can write in the message field if you have any special requirements

FEEDBACK - DJs


Máš záujem o feedback na tvoj DJ set?


  • pošli mi link na tvoj set na email makemysoundbetter@centrum.cz
  • akceptujem aj linky z youtube alebo soundcloud 

ENGLISH


FEEDBACK - DJs

Are you interested in feedback on your set?

  • send me a link of your DJ set to makemysoundbetter@centrum.cz
  • I also accept links from youtube or soundcloud 
DOPLNUJÚCE INFO PRE PRODUCENTOV:

1. Aby som mohol dosiahnut čo najlepšie výsledky pri čistení skladby pošli skladbu ideálne zvlášť po kanáloch /kopak, hihaty, snare, bass, synth, vokály, fx /a v kvalite WAV 44100 Hz/24bit.

2. Aby som mohol dosiahnuť čo najlepší výsledok pri masteringu pošli nahrávku /premaster verziu/ kde maximálna hodnota signálu je - 6 db. Na master kanály je treba vypnút všetky kompresory, limitery a podobne.

3. Aby som mal lepšiu predstavu o požadovanom výsledku pošli mi referenčnú nahrávku ako vzor požadovaného výsledku /akceptujem aj youtube alebo soundcloud linky/.

4. Za úpravu nahrávky neúčtujem žiadny poplatok - v prípadě že by ste mali záujem ma podporiť v spodnej časti stránky je tlačítko DONATE.

Ďakujem

▼ENGLISH

ADDITIONAL INFO FOR PRODUCERS:

1. In order to achieve the best possible results when cleaning the song, send the song ideally especially on channels / kopak, hihaty, snare, bass, synth, vocals, fx / and in WAV quality 44100 Hz / 24bit.

2. In order to achieve the best possible result during mastering, send a recording / premaster version / where the maximum value of the signal is - 6 db. All compressors, limiters and the like must be switched off on the master channels.

3. In order to have a better idea of the desired result, send me a reference recording as a sample of the desired result / I also accept youtube or soundcloud lines /.

4. I do not charge any fee for editing the recording - in case you would be interested in supporting me, there is a DONATE button at the bottom of the page.

Thank you


© 2023 Tomas Balaz
All Rights Reserved.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!